Zoya küünelakk Pepper

15 ml
Tootekood: ZP685

Zoya küünelakk Pepper

15 ml
Tootekood: ZP685

  • Vegan
  • Tekstuur - läbipaistmatu
  • Värv - Punane
  • Värv - Veinipunane
9 € 18.00 €

450.00€/L

Toote kirjeldus

ZOYA küünelakid on „Big 10 Free“ – kõik värvilakid on toksiinide vabad, nad ei sisalda kahjulikke tööstuslikke kemikaale: tolueeni, formaldehüüdi, formaldehüüdvaiku, dibutüülftalaati, kamprit, trifenüülfosfaati (TPHP), parabeene, ksüleeni, etüültosüülamiidi ja pliid (LEAD). Zoya küünelakid on "Vegan Friendly", ehk neis ei kasutata loomseid toormaterjale. Zoya küünelakivalikusse kuulub üle 300 stiilse värvitooni, mis on inspireeritud moemaailma trendidest. Lõputu värvigamma ja tekstuuride valik ning ohutu sinu tervisele!

Kasutamine

Kasutamine: Eemalda küüntelt lakk ja valmista küüned ette ZOYA Remove+ küünelakieemaldajaga. Kanna küüntele üks kiht sobivat ZOYA aluslakki ning jätka kahe kihi värvilakiga. Lõpeta lakkimine ZOYA pealislaki ja kiirkuivatustilkadega.

Koostisosad ja toimeained

Butyl Acetate, Ethyl Acetate. Nitrocellulose, Adipic, Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl, Alcohol, Strearalkonium Bentonite, Acrylates Copolymer, Styrene/Acrylates Copolymer, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Benzophenone-1.