RED QUAD Mini Kit/ Zoya punastes toonides küünelakkide komplekt

Zoya punastes toonides küünelakkide komplekt.

Komplekt
Tootekood: ZPQUAD0R2021C

RED QUAD Mini Kit/ Zoya punastes toonides küünelakkide komplekt

Zoya punastes toonides küünelakkide komplekt.

Komplekt
Tootekood: ZPQUAD0R2021C

  • Vegan
  • Tekstuur - läbipaistmatu 2-3 kihiga
  • Värv - Punane
19 €

Toote kirjeldus

Nautige lõbusaid, säravaid ja julgeid küüsi koos Zoya Nail Polish Quad - Reds komplektiga. Zoya küünelakid on kõige kauem kandvad naturaalsed küünelakid ja neid on saadaval enam kui 60 lopsakas ja moekas värvitoonis.

Ei sisalda potentsiaalselt ohtlikke kemikaale, mis võivad põhjustada vähki ja sünnidefekte. Erinevalt teistest küünelakkidest EI sisalda ZOYA formaldehüüdi, tolueeni ega dibutüülftalaati (DBP).

Komplekti kuulub neli 7,5 ml suuruses värvilakki toonides: Celi ZP1035, Carmen ZP001, Alix ZP454, Courtney ZP856


 

Kasutamine

Eemalda küüntelt lakk ja valmista küüned ette Zoya Remove+ küünelakieemaldajaga. Kanna küüntele üks kiht Zoya Naked Manicure Naked Base aluslakki. Seejärek kanna küüntele 1-2 kihti Zoya Naked Manicure Pink Perfector õrnalt toonivat ja hooldavat värvilakki. Lõpeta lakkimine ZOYA Naked Manicure Glossy Seal läikega pealislakiga. Korda pealislaki peale kandmist iga 2-3 päeva järel, et hooldada küüsi ja pikendada värvi püsivust.NB! Lase iga kihi vahel mõni minut kuivada.

Koostisosad ja toimeained

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, *Sterikonium Hectroite, Acrylates Copolymer, Styrene / Acrylates Copolymer.

Tooteteave, näiteks koostisosad, võivad muutuda. Enne toote kasutamist lugege alati pakendit või kasutusjuhendit.