Müügitingimused

Müügitingimused www.globalbeauty.ee veebipoes

Üldtingimused

Müügitingimused kehtivad Globalbeauty.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Globalbeauty.ee omaniku Global Beauty OÜ (edaspidi globalbeauty.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad globalbeauty.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Kõik globalbeauty.ee veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

Globalbeauty.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse globalbeauty.ee veebilehel. Tingimuste ja tootehindade muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist leheküljel www.globalbeauty.ee. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, siis Kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

Globalbeauty.ee veebipoe tellimuste täitmine ja kauba kohaletoimetamine toimub vaid Eesti Vabariigi piires.

Globalbeauty.ee veebipoes esitatud tellimust loetakse Kliendi poolseks ostusooviks, mis muutub siduvaks peale tellimuse kinnitamist. Globalbeauty.ee on kohustatud Kliendiga kontakteeruma 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest juhul, kui globalbeauty.ee ei ole suuteline täitma esitatud tellimust 5 tööpäeva jooksul või toote juures näidatud tingimustel.

Toodete juures olevad pildid on illustratiivse tähendusega.

Ostu vormistamine ja kohaletoimetamine
Kui oled leidnud sobiva toote, klikka tootel ja vali soovitud kogus + / - nuppudega ning paiguta toode ostukorvi, klõpsates kuldsele "lisa ostukorvi" nupule. Ülevaate ostukorvi sisust saad klikates veebi päisel paremal asuvale ostukorvi ikoonile, mis näitab valitud toodete arvu ja ostusummat.
Ostukorvis saad veelkord teha muudatusi. Kontrolli kaubad ja vajadusel muuda koguseid.Kui oled sobivad tooted ostukorvi lisanud ja soovid tellimuse lõpetada, vali omale sobiv transpordi viis ja kliki all paremal ikoonile "vormista tellimus",mis suunab Sind järgmisele leheküljele kontaktandmete täitmiseks. Kohaletoimetamise tasu Smartpost pakiaoutomaati on 3.50€. Tellimuste puhul üle 60€ on kauba kohaletoimetamine Eesti piires tasuta. Kaubad postitame 3-5 tööpäeva jooksul.
Täida nõutud väljad kontaktandmetega, nõustu müügitingimustega ning tellimuse lõpetamiseks klõpsa nuppu „kinnitan tellimuse“. Esita korrektsed andmed tellija ning tarne kohta.

Vali sobiv makseviis:

* Pangalink – Vali omale sobiv pank lehekülje lõpust ning sind juhatatakse edasi makset sooritama. Makse sooritamine toimub meie partneri Esto OÜ vahendusel.

* Arvega–maksmine toimub vastavalt individuaalsele kliendilepingu tingimustele ainult professionaalidele. Maksekorraldusel palume viidata arve numbrile. 

* Kui pangalingiga tasumine ei õnnestu, on võimalik arve alusel tasuda ka pangaülekandega. Palume sellisel juhul maksekorraldus saata meile e-mailile: globalbeauty@globalbeauty.ee

Global Beauty OÜ’l on õigus tühistada tellimus, mille eest ei ole tasutud 2 tööpäeva jooksul.

Ostu asutakse täitma peale arve laekumist.

Kui toodet hetkel laos ei ole, teavitatakse sellest klienti enne tellimuse täitmist.

Tagastamisõigus

Globalbeauty.ee veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord.
Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus, vastavalt Võlaõigusseaduse § 56-le. 
Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil globalbeauty@globalbeauty.ee 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Raha, tagastmisnõuetele vastava Kauba eest, hüvitab Global Beaurty OÜ Kliendile 10 kalendripäeva jooksul alates tagastatava Kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamiskulud kannab Klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup. Kooskõlastamata kauba tagastamise eest tasub Klient.

Võimalike pretensioonide korral, palume saata e-mail aadressile globalbeauty@globalbeauty.ee. Saadetud kirjas palume kirjeldada võimalikult täpselt milles pretensioon seisneb. Pretensiooni esitajaga võetakse ühendust 3 tööpäeva jooksul.

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole globalbeauty.ee veebipoest tellimise eripära.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Globalbeauty.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info.

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Global Beauty OÜ poolne ligipääs.

Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist Global Beauty OÜ andmebaasist.

Global Beauty OÜ jaoks on väga oluline täita Klientide ootused ja soovid ning sellega seoses palume meile teada anda kõikidest tekkivatest küsimustest ja probleemidest, mis on tekkinud globalbeauty.ee veebipoe kasutamisel.
Kontakt: globalbeauty@globalbeauty.ee