Mega Brow - Brow Shaping Wax - Tinted

Mega Brow komplekt täiuslikult vormitud kulmude saavutamiseks. Toote toon tume.

---
Tootekood: BSW002

Mega Brow - Brow Shaping Wax - Tinted

Mega Brow komplekt täiuslikult vormitud kulmude saavutamiseks. Toote toon tume.

---
Tootekood: BSW002

  • Vegan
  • Parabeenivaba
  • Gluteenivaba
  • Julmusevaba
  • Kulmutoode
14 €
Hetkel otsas.

Toote kirjeldus

Lottie Londoni uus toode Mega Brow on täiuslikult vormitud kulmude saavutamiseks. Kuivatage ja sättige kulmud mittekuivatava, veega aktiveeritud vahaga, et hoida oma kulmud terve päeva fikseeritult. Mega Browd kasutades saate te suurepäraselt lamineeritud välimusega kulmud. Mega Browga on kaasas väike pintsel, mille abil saate vee ja kulmuvärvi abil lamineerida oma kulmud ideaalseks. Toode on saadaval kahes toonis: värvitu vaha või tumedama kulmu jaoks toonitud versioon. Toode on: Vegan ja gluteenivaba.

Kasutamine

Kuivatage ja sättige kulmud mittekuivatava, veega aktiveeritud vahaga, et hoida oma kulmud terve päeva fikseeritult. Mega Browd kasutades saate te suurepäraselt lamineeritud välimusega kulmud. Mega Browga on kaasas väike pintsel, mille abil saate vee ja kulmuvärvi abil lamineerida oma kulmud ideaalseks.

Koostisosad ja toimeained

Tinted: Sorbitol, Propylene Glycol, Sucrose, Myristic Acid, Stearic Acid, Glycerin, Aqua (Water), Sodium Hydroxide, Lauric Acid, Palmitic Acid, Sodium Bicarbonate, Tetrasodium EDTA, CI 77499, CI 77491, CI 77492 (Iron Oxides)