Meist

Meie missioon ja visioon?
Lähtudes oma senisest kogemusest ja klientide vajadustest oleme Global Beauty brändiportfelli valinud tooteid põhjast lõunasse ja idast läände ehk Artikast Antarktikani ja Polüneesiast Ameerikani. Meie kliendid, olgu nad profid või lõpptarbijad võivad olla kindlad toodete heas kvaliteedis, millele lisab väärtust meie kogemus.
Soovime pakkuda meie kaubamärkide uusimaid ideid ja lahendusi spaadele, ilusalongidele, jaekaubandusele ja lõpptarbijale. Usume, et spaad ja ilusalongid võiksid läbi soovitatud toodete pakkuda oma külastajatele nii kehalist kui meelelist lõõgastust, teisisõnu: maksimaalset heaolu. Me ei müü lihtsalt kreemi või küünelakki, vaid ka kogemusi ja teadmisi – tervikut, kus omal kohal on loodusväärtused ja arukas tarbimine. Aitame klientidel luua ja realiseerida nende uusi ideid.
Tänu oma kogemustele suudame pakkuda oma klientidele professionaalset ja asjatundlikku partnerit.
Tahame olla usaldusväärseks partneriks professionaalsetele iluteenindajatele, pakkudes neile kõrgtehnoloogilisi tooteid ja koolitusi oma ala parimatelt spetsialistidelt. Samuti hoolitseme selle eest, et meie rikkalik tootevalik pakuks meie klientidele kõike tööks vajalikku. Usume, et kvaliteetsete ja innovatiivsete toodete kasutamine töös ning koolituste läbimine tagab parima teeninduse ja konkurentsis püsimise!

Me hoolime inimestest ja loodusest. Peame lugu nii klientidest kui kolleegidest. Meie suurimateks õpetajateks on meie kaubamärgid. Iga brändi taga on lugu, mis harib meid sisemiselt ja kaunistab meid väliselt.

Kuhu me liigume?
Meie tulevikuvisiooniks on- olla teerajajaks parima ja innovatiivseima iluteeninduskvaliteedi loomisel Eestis. Soovime pakkuda oma klientidele personaalseid ja läbimõeldud lahendusi millele lisab väärtust kaubamärkidega kaasaskäivad innovatiivsed lahendused ja hetketrendid.

Oleme õnnelikud, et võime läbi oma seniste kogemuste kliendini tuua teadlikke, läbimõeldud ja kvaliteetseid valikuid. Kinnitame, et kõik, mida pakume, on meile südamelähedane ja teieni toodud ainult heade soovidega!