Pidude hooaeg võib alata, lisage sära ja sädelust Lottie Londoni kõige uuemate meigitoodetega!

29.11.2021

Lisage sära ja sädelust Lottie Londoni kõige uuema ja maagilisema meigipaleti kollektsiooniga My Little Pony!

Lottie Londoni My Little Pony kollektsiooni uus meigipalett pealkirjaga „Only Dance on Days“ on kohal! Meigipaletis on üheksa  kõrgpigmentatsiooniga lauvärvi, millega saad teha ülimalt popi ja glämmi meigi. Meigipaletis on matte toone ja sädelevaid toone, mida saad omavahel segada ja kasutada nii lauvärvina kui ka põsepunana. Segage ja sobitage omavahel trendikad sinised ja piparmünditoonid, pehmed põsepunatoonid ja sätendavad toonid ning looge erinevaid ja ägedaid „Y generatsiooni“ meike !

Lottie Londoni Arch Rival kulmupliiatsite kollektsiooniga on kõik teie kulmudilemmad lahendatud.

Lottie kulmupliiatsiga võid hüvasti jätta tühimikkude- ja hõredate kulmudega. Uue disainiga kulmupliiats on mugavas sissekeeratavas valges pakendis. Toode on vegan, julmusevaba. Kulmupliiatsid on kahes toonis: pruuni värvi ja tumepruuni värvi.

Hüvasti tumedad ja väsinud silmaalused!

Lottie uus peitekreem silmaalustele, mis on rikastatud e-vitamiiniga. Toode katab kõik ebatasasused ja tumedad kohad silma piirkonnas. Täiuslik toode silmaaluste varjude ja väsimuse peitmiseks. Kergesti hajutatav koostis katab kogu probleemse ala ühtlaselt. Toote kasutamine on lihtne tänu peitekreemi pehmele svammist otsikule. Toode on vegan, julmusevaba ja gluteenivaba. Uue disainiga silmaaluste peitekreemid on saadaval kahes toonis: heleda ja keskmise heledusega tooniga.