Ohutud küünelakid - ZOYA küünelakid on "Big 10 Free" ja "Vegan Friendly"

03.09.2021

Rõõm teada anda, et ZOYA küünelaki valikus on väga lai valik kauneid sügavaid sügisega ühte värvi toone!

ZOYA küünelakk on vegan toode, mis on ohutu su tervisele, sest ZOYA küünelakid on kõik „Big 10 Free“ –  see tähendab, et kõik ZOYA värvilakid on toksiinide vabad, nad ei sisalda kahjulikke tööstuslikke kemikaale: tolueeni, formaldehüüdi, formaldehüüdvaiku, dibutüülftalaati, kamprit, trifenüülfosfaati (TPHP), parabeene, ksüleeni, etüültosüülamiidi ja pliid (LEAD).

ZOYA küünelakid on "Vegan Friendly", ehk neis ei kasutata loomseid toormaterjale. ZOYA küünelaki valikusse kuulub üle 300 stiilse värvitooni, mis on inspireeritud moemaailma trendidest, milles väljendub lõpmatu värvigamma.

Soojad sügisvärvid väljenduvad ka Cuccio Colour värvilakkide ja geellakkide rikkalikus värvi- valikus.

Cuccio Colour professionaalsete küünelakkide kolmekordne pigmentatsiooni tehnoloogia annab võimaluse katta küüsi ühtlaselt juba ühe kihiga ning teine kiht annab küüntele ideaalse sügava värvitooni. Kauapüsivad küünelakid on saadaval üle 200 erinevas trendikas värvitoonis ja inspireerivalt globaalsete nimedega. Igal aastal toob Cuccio turule vähemalt 2 hooaja kollektsiooni, mis on inspireeritud hetke moetrendidest.

Cuccio Colour uued värvilakid ja geelakid on gluteenivabad ja vegantooted.  Uued tooted, on „ 12 Free“ see tähendab, et tooted on  toksiinide vabad, nad ei sisalda kahjulikke tööstuslikke kemikaale: formaldehüüde, formaldehüüdvaiku, tolueeni, DBP, kamparit, ksüleeni, etüül -tosüülamiidi, parabeeni, lõhnaaineid, trifenüülfosfaati, loomset päritolu koostisosasid, nisust saadud koostisosasid. Lisaks on Cuccio tooted vabad olnud varem: sulfaadist, MIT, MEHQ/HQ, BPA (bisphenol A), Phthalates (different than DBP), Colophonium, Organic halides (AOX), Glycol Ether or Ethylene Oxide, Nonylphenol ethoxylate, palmiõlist, pliist, atsetoonist, kollageenist.