Näpunäited hilisõhtuseks maniküüriks.

01.11.2022


Kas ei kõla mitte tuttavalt?

Sul ei ole kiire elutempo juures aega päeval küüsi lakkida, kuid soovid, et su küüned näeksid homme hoolitsetud välja. Otsustad teha ühe kiire hilisõhtuse maniküüri ja lakid küüned vahetult enne magamaminekut.

 Järgmisel hommikul ärkad oma halvima õudusunenäo peale – Küünelakk on magades osaliselt maha tulnud või on sel nö padjamuster peal. Mis nüüd?

Meil kõigil on seda juhtunud, mistõttu anname teile näpunäiteid, kuidas vältida öist küünelaki kortsumist. Unustage linavoldid ja padjapüürimuster küüntel. Hilisõhtust maniküüri saab teha kahjustusteta, kui järgite neid nõuandeid:

Näpunäide nr 1: valige kiiresti kuivav lakk!

Kui te pole ZOYA PixieDust’ist teadlik, on see matt, struktuurne sädelev lakk, mis kuivab ülikiiresti. Lakikoostis ei nõua ka alus- ega pealislakki, seega sobib see ideaalselt kesköö maniküüri jaoks. Lihtsalt pange üks kiht või ka kaks kihti lakki enne magamaminekut küüntele ja tunnete, et lakk muutub mõne minutiga täielikult kuivaks. Soovi korral võite kanda peale veel pealislakki.

Pixie Dust küünelakid

Näpunäide nr 2: kasutage kiiresti kuivavat pealislakki!  Glossy Seal pealislakk

Kui otsustate kasutada tavalist küünelakki on pealislakk vaieldamatult kõige olulisem osa maniküüri kaitsmisel. Kui kasutate kiiresti kuivavat pealislakki nagu Ultra Glossy Seal, on teie maniküür veelgi kaitstum, kuna pealislakk ise on kiiresti kuivav ja elastne.

 

Näpunäide nr 3: kasutage kuivatustilku! Fast Drops

ZOYA Fast Drops kiirendab teie maniküüri kuivamisaega. Lihtsalt lisage igale küünele tilk ja liigutage sõrmi, et tilgad leviksid. Fast Drops tungib läbi kogu teie maniküüri, et kuivatada iga kiht kiiremini. Lisaboonusena hoiavad need tilgad lakki kortsude ja mullitamise eest.

 

Näpunäide nr 4: kandke 2 õhukest kihti!

Enamiku meie värvide jaoks soovitame kasutada kahte õhukest lakikihti. Kahes kihis näitab enamik värve oma tõelist läbipaistmatust. Õhukesed lakikihid, sest liiga paksude kihtide pealekandmine aeglustab teie maniküüri kiirust ja võib pealislaki pealekandmisel põhjustada määrimist. Suurim viga, mis tekitab kortse ja laki mahatulemist on see, et ei anta piisavalt aega laki täielikuks kuivamiseks. Enamik lakke kuivavad löögikindlaks suht kaua, puudutamiskindlus saavutatatakse lühema ajaga. Kuid kui kasutate kiiresti kuivavaid pealislakke ja kuivatavaid tilku, saate seda protsessi kiirendada.

Zoya lakivalikuga saate tutvuda siin:

Kuid isegi nende näpunäidete korral on parem oodata umbes 10 minutit, enne kui toimetama hakkate.  Ainuüksi mõne minuti ootamine võib teha imesid, et vältida laki kahjustusi.

Püüa olla kannatlik ja järgida neid nõuandeid ning hilisõhtune veatu maniküür on täiesti tehtav!