Nahahooldus talviseks perioodiks.

12.12.2022

Nüüd kui suvi on läbi, on aeg maha istuda ja oma nahahooldusrutiin ümber hinnata!  

Aastaaeg ei ole nähtus, mida saaks või peaks käsitlema samamoodi nagu kindlat nahatüüpi või -seisundit.

Talve saabudes pole mõistlik kohe kõiki eelnevalt kasutatud ja nahale sobinud tooteid prügikasti visata. Alustuseks tuleks proovida, kas praegused tooted toimivad ka külmema ilma korral. Tihti piisab talvel ainult kreemikoguste suurendamisest. Kuid kui naha seisukord siiski halveneb, siis peaks leidma endale sobivam kreem just külmema aja jaoks.

Me kõik arvestame ilmaga ja paneme külmematel kuudel lisakihte, miks me ei võiks teha sama oma nahaga? Suvekuudel meeldib paljudel kasutada maniküüri ja pediküüri tehes kergemaid kreeme.  Kui aga ilmad lähevad külmemaks, tuleks kasutada luksuslikemaid kreeme, mis on palju paksemad ja tunduvad nahal rikkalikumad, mida me kõik külmematel kuudel vajame.

Cuccia Butter kreemid on õlivabad, intensiivselt niisutavad ning jätavad naha siidiselt siledaks. Need kreemid pole mitte ainult ideaalne toode teile maniküüri-/pediküürihoolduseks, vaid ka suurepärane müügitoode teie klientidele. Patenteeritud koostis vabastab niisutavaid pehmendavaid aineid iga 2 tunni järel, et tagada 24-tunnine niisutus, mis annab 10 korda suurema niisutuse, kui losjoonid.

Ära ei tohiks unustada ka küüneõlisid! Küünenahaõlisid tuleks kasutada aastaringselt, kuid eriti talvisel aastaajal. Külmematel kuudel saavad meie käed kõvasti vatti, seega on oluline, et küünenahaõlide kasutamine ei ununeks, nii sõrmedel, kui ka varbaküüntel.

Allpool leiad tooted, mis on ideaalsed külmemaks perioodiks

Cuccio Butter kreemid & Küüneõlid