Miks me eelistame QTICA kiirkuivatustilku?

18.11.2022

Miks QTICA kiirkuivatustilgad on revolutsioonilised?

Üks suurimaid probleeme, millega salongid ja kodudes naised ning ka mehed küünte hooldamisel kokku puutuvad - on aeg!  Aeg, mis kulub küünte täielikuks kuivamiseks. Meie võime teha põhilisi majapidamistöid on ootele pandud või olete salongitooli aheldatud, kuigi salongikülastus on juba ammu läbi.

Kuidas saaksime oma ellu kiiremini naasta?

QTICA Half-Time

Half-time on patenteeritud lahusti, mis loodi 1994. aastal ja oli esimene toode, mis pärines QTICA kaubamärgilt. Ühendid tootes aitavad aurustada lahustid, mis hoiavad laki märjana. Kiire kihtide kuivamine ja kristalliseerumine suurendab laki tugevust. Silikoon lisab paindlikkust ja sära. Kuivamisaeg küüntel 5-7 minutit! Pediküüri kuivamisaeg on umbes 10 minutit.

See väidetavalt küünte nakkumine on pärast selle toote kasutamist minevik. Võite kindlalt usaldada, et teie värv on sama kuiv kui Mojave kõrb.

Küünelaki kuivatamine võib ka kauem aega võtta, olenevalt sellest, kui paksud kihid lakki panete.  Küünte värvimisel peaksite vältima paksuks läinud lakke ja pakse värvikihte. See on suurimaid põhjuseid, miks küünelakk kiiresti ei kuiva ja seda on kerge rikkuda. Pigem kandke värvi mitme läbipaistvama kihiga.

Pärast tilku!

Pärast kuivatustilkade kasutamist ja pärast küünte täielikku kuivamist,  soovitame kasutada ka küünenahaõli või kreemi.

Qtica küüneõli  Qtica emulsioon kätele ja jalgadele