Kaunis jume ja kevadpäike

01.03.2022

Oleme sageli päikesesse armunud, lastes sellel paitada enda palet. Kuid kas samal ajal oleme piisavalt ettevaatlikud ja teadlikud selle kahjulikust mõjust näonahale?

Pigmendilaigud, vananemine ja naha seisundi halvenemine on sageli valguskiirte ebameeldivad tagajärjed, alates lihtsaimast UVA-st ja UVB-st kuni sinise valguseni.

Cinq Mondesi laborid on tuntud kogu maailma parimatest ilurituaalidest inspireeritud nahahooldustoodete poolest, pakkudes tõelist sensoorset teekonda, on loonud tootesarja, mis on pühendatud täiuslikult särava ja sileda naha tagamisele.

Jume kirgastavad ilutooted näole on inspireeritud Lõuna-Korea saare Jeju rituaalist, mis lähtuvad näonaha turvalisest kaitsest ning austusest naha ja keskkonna vastu.

Kuidas saame Cinq Mondese toodetega oma naha säravaks ja terveks muuta?

Pärast igapäevase puhastusrituaali läbimist soovitame kanda nahale seerumit Sérum Lumière Sublime, mis on tõeline botaaniline kontsentraat, millel on näonahka kirgastavad, pigmendilaike ja punetust vähendavad omadused ning seejärel lagritsal ja magnoolial põhinevat näokreemi Crème Lumière Sublime, mis ühtlustab nahatooni, vähendab pigmendilaike ja ebaühtlast jume, taastades naha sära. Koostisosade hulgas olev uvaksiin toimib tõelise vananemisvastase kaitsena. 

Ilurituaali lõpuleviimiseks ja naha sära suurendamiseks on Cinq Mondes loonud Fluide Multi-Protecteur Teinté SPF50, multi kaitsega kilbi. Selles revolutsioonilises tootes on Korea traditsioonide kõige väärtuslikumaid koostisosad. Kreemi toimeainete kombinatsioon sisaldab 98% looduslikke koostisosi. Koostisosade hulgas olev tšilli ekstrakt on võimeline ennetama pigmendilaikude teket ja soodustab epidermise taastumist, tsinkoksiid ja titaandioksiid on kaks looduslikku mineraali, mis peegeldavad tagasi kahjulikke kiiri, luues seeläbi võimsa kilbi efekti, magnoolia koore ekstrakt pidurdab põletikulist protsessi ja vähendab naha punetust. Selle toote kasutamisel taastab epidermis sileda ja särava pinna. Ülikerge tekstuur tagab maksimaalse kaitse ning looduslikud mineraalsed pigmendid muudavad toote sobilikuks kõikidele nahatoonidele. 

Kõik tooted on saadaval Globa Beauty e-poes!