Eau de Atlas! Apelsini õite ergutav aroom Maroko südamest.

01.10.2021

Cinq Mondes naturaalsete aroomide valikusse on peagi lisandumas uus apelsini värskete nootidega aroom. Maroko ilutraditsioonides on apelsiniõite ja lehtede värske aroom ilu sümboliks. 

Avastage Atlase piirkonna apelsiniõite naturaalne aroom. Lõõgastava toimega värske pihusti retsept on inspireeritud traditsioonilistest maroko naiste ilurituaalidest, mida on hoolega hoitud põlvest põlve. Aroomi kompositsioon: mõru apelsiniõis, basiilik, seeder.  

100% taaskasutatav ökopakendis klaaspudel, millel on keeratav pump. Aromaatne värskendav sprei kehale ja juustele. Sisaldab 93% loodusliku päritoluga koostisosi.

Tipunoodid annavad terava värskuse, mis äratavad meeled, ühendades omavahel apelsinikoore sädeluse, rohelise väikese tsitruselise "Petit-Grain" ning mõruda apelsini lehtede vürtsikad noodid ning basiiliku.

Südamenootides on tunda apelsiniõite vee magusaid noote ja päikese sooja puudutust.

Põhjanoodid peen, pehme ja mahlakas seedriessents, mis annab aromaatse lõhnabuketi, mis  viib meid elegantselt Atlase aedadesse.

Cinq Mondes värskete aroomispreide kollektsioonis on nüüd viis aroomi, mis on inspireeritud looduslikest elementidest ja igaüks pakub neist erineva aromaatse koostisega ainulaadset sensoorset kogemust. Cinq Mondes värskete aroomispreide haruldane kollektsioon on maailma parimate ilurituaalide® tulemus.

Eau de Atlas – aroomisprei, mis kannab energeetiliselt tule märki, energiat taastavaga toimega. Aroomi noodid: rohelise väikese tsitruselise "Petit-Grain" ja mõru apelsiniõie baasil.

Eau de Egyptienne – aroomisprei, mis kannab energeetiliselt metalli märki, meeli rahustav toimega, värskendab ja köidab. Aroomi noodid: papüüruse, roosi, piparmündi, küpressi, jasmiini ja viiruki baasil.

Eau du Bresil – aroomisprei, mis kannab energeetiliselt puidu märki, taastava ja uuendava toimega. Aroomi noodid:  valge laimi, tsitruse ja kookose baasil.

Eau du Siam – aroomisprei, mis kannab energeetiliselt õhu märki, sügavalt maandava toimega. Aroomi noodid: virgutav ja sensuaalne aroomibukett koosneb bergamoti, seedri-ja guajakipuu essentsõlidest.

Eau de Bangalore – aroomisprei, mis kannab energeetiliselt vee märki, rahustava ja pingeid maandava toimega. Aroomi noodid: paeluv India lõhnabukett, mis sisaldab vaniljeekstrakti ja kardemoni essentsõli.