CINQ MONDES – 5 MAAILMA 20 aastaseks saanud Prantsuse kosmeetikafirma Cinq Mondes on hõrk kooslus loodusest ja teadusest.

03.01.2022

Cinq Mondese kreemide, seerumite ja hooldusvahendite loomisel kasutatakse maailma eri paigus tuntud ravimtaimi ning tehakse tihedat koostööd tuntud teadlastega. Spaasarja hooldustest on aga populaarseim tõeliselt mõjuva massaažitehnikaga teostatav Dermapuncture ehk „nõelravi ilma nõelata“

ROHELINE JA PUHAS KOSMEETIKA

Kõik Cinq Mondes ilutooted sisaldavad orgaanilisi ja looduslikke koostisosi ning on täielikult vabad parabeenidest, fenoksüetanoolist, silikoonist, mineraalõlidest, loomsest toorainest ja kunstlikest värvainetest. Viimased viis aastat on Cinq Mondes pühendunud Jaapani Okinawa saare ( Blue Zone ) elanike pika eluea saladustesse ja toonud kosmeetikasse uue Geto taime (roosa kalganirohi), mis võitleb naha vananemise vastu.

Cinq Mondes spaasid võib leida luksushotellidest üle maailma, 2021 aasta suvest ka ajaloolises Pariisi Samaritaine kaubamajas, mis taasavati 15 aastat kestnud renoveerimistööde järel.

Lisaks maailma farmakoloogias tuntud taimedele kasutab Cinq Mondes oma kosmeetikatoodetes ka patenteeritud koostisaineid nagu näiteks taimedel põhinevat hüaluroonhapet, orgaaniliselt kasvatatud kaerast saadud polüsahhariidi nimega Avena Sativa, millel on silmaga nähtav pinguldav toime. Jaapani vererohuna tuntud niisutajat Mperata Cylindricat ja fermenteeritud musta teed ehk Kombuchat, mis aeglustab rakkude vananemisprotsessi.

Samuti rikastatakse Cinq Mondes eri iluimesid kümne haruldase taimeõliga.

Cinq Mondes toodetes ühinevad fütoaromatoloogia ehk teadus taimset päritolu aroomide kohta ja uuemad teaduseuuringud, mistõttu on kreemid ja seerumid ühtaegu tõhusad ja kahjutud.

Sarja valikust leiab naistele ja meestele mõeldud näo-ja kehahooldusrituaale ja hõrke kreeme ning naturaalseid aroome, mis viivad sinu meeled rändama.

Cinq Mondes teeb Sinu naha õnnelikuks!